Termální voda na Slovensku pozitivně ovlivňuje kůži i srdce

Hledáte skvělou příležitost, jak strávit zábavný den ve vodě s dětmi, popřípadě nevíte, kam vyrazit na prodloužený víkend, aniž byste museli cestovat dlouhé hodiny a obávat se výsledku své cesty. Ať už sbalíte děti nebo vyrazíte ve dvou, v Popradu vás čeká spousta her, legrace i odpočinku. Slovenské Tatry se totiž mohou pochlubit největším slovenským wellness světem s pozitivními účinky termálních pramenů. Voda prokrví kůži, udělá dobře kardiovaskulárnímu systému, účinkuje na metabolismus, regulační mechanismy i nervový a svalový systém.

Wellness pobyty

Jan Telensky

Zakladatelem je Jan Telensky, známý průkopník v mnoha směrech, který si kladl za cíl vytvořit resort s šetrným přístupem k životnímu prostředí. V roce 2002 se mu podařilo založit v Tatrách AquaCity Poprad snoubící turistické středisko s překrásným přírodním prostředím. Tento resort využívá geotermální energii z podzemního jezera, díky čemuž jsou bazény i sauny stále teplé. Za dobu svého fungování si tento vodní svět vysloužil nejen přízvisko největší wellness na Slovensku, ale také získal řadu ocenění díky ekologickému přístupu.

Co vás čeká (a nemine)

Pokud se rozhodnete zavítat do AquaCity, rozhodně s sebou vezměte děti. Zamilují si dětské bazény, hlídané dětské koutky i unikátní laser show přímo v bazénech. Dáváte-li přednost odpočinku, budete nadšeni účinky termální vody. Máte možnost otestovat kryoterapii, saunovací rituály, popřípadě masáže, speciální thajské masáže či rybí terapii. Wellness pobyty si tady můžete rezervovat za lepší cenu, pokud cestujete jako rodina a stejně tak senioři. Výhody klubu termálního aquaparku vám slibují exkluzivní slevy a jedinečné nabídky. Nasedněte do auta a vyrazte za zábavou, krásnou přírodou i komfortním ubytováním. V Popradu a vás čeká spousta legrace a zážitků díky 350 vodním atrakcím.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.