Tipy na jarní romantický víkend

Nevíte, co s volným časem o víkendu? Užijete si prodloužený víkend mimo domov a načerpejte novou energii. Inspiraci na to, kde najít luxusní ubytování pro Vaši relaxaci, objevíte na internetovém portále společnosti Firma na zážitky.

Kde prožít romantický víkend?

Romantický pobyt pro dva je skvělou příležitostí k tomu, jak hodit za hlavu každodenní starosti a užít si nerušeně volné chvíle po boku Vaší milované polovičky. Ubytujete se v komfortně zařízeném hotelu, necháte se hýčkat luxusními wellness službami a pochutnáte si na delikatesním menu, které pro Vás bude připraveno těmi nejlepšími šéfkuchaři. Jako bonus si budete moci prohlédnout krásy České republiky. Romantické pobyty pro dva se mohou stát skvělým dárkem k narozeninám, k výročí svatby anebo jen tak pro radost. Připraveny jsou ke koupi poukázky na romantický pobyt na horách, v lázních i třeba v korunách stromů. Jako inspiraci lze zmínit wellness víkend v Jizerských horách, wellness romantiku v Teepee & Spa nebo luxusní noc v Tančícím domě s večeří. Mnohé další wellness zážitky s romantickou tématikou objevíte zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Kam na wellness pobyt s celou rodinou?

Hledáte-li relax pro celou rodinu, pak rozhodně nepřehlédněte wellness pobyty. Právě v této sekci totiž objevíte například poukázku na Velikonoční rodinný pobyt ve Frýdlantu v Čechách. Svátky jara tak můžete společně s Vašimi dětmi přivítat ve čtyřhvězdičkovém hotelu Antonie. Pobyt si užijí, jak dospělí, tak jejich děti. Nezapomenutelné zážitky si odnesete z místní farmy, kde si budete moci vyzkoušet práci farmáře i prohlédnout chov zvířecích mláďat. V neposlední řadě na Vás čekají tradice spojené s oslavou jara, neboť co by to bylo za Velikonoce bez upletení pomlázky a vykoledování vajíček.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zájezdy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.