Vyberte si to nejlepší ubytování v Chorvatsku

Jaderské moře už dlouho láká české turisty svou průzračností. Do Chorvatska se však jezdí i za historickými památkami, za neodolatelnou přírodou do národních parků i za místní gastronomií. Už jste prozkoumali všechny zálivy a ostrůvky? Nenechte si letos ujít další místo.

Pobyty na chorvatském pobřeží

Ano, není to vůbec jednoduché si vybrat jedno místo ze stovek a stovek kilometrů na pobřeží. Nejlépe uděláte, když si zvolíte jednu oblast, která vás momentálně láká. Jakmile ji dostatečně prozkoumáte, můžete se vydat jinam. Buď vás zajímá nějaké historické místo, přírodní kout, nebo romantické pláže. Všude nemůžete být, ale rozhodnutí vám usnadní přehled ubytování, které najdete na https://www.hrvaska.net/cz/hotely/. Zde se ubytovací možnosti dělí podle typu, ale také na základě konkrétních oblastí. Například se zaměříte na ostrov Krk, kde byste rádi bydleli blízko centra města Baška. Zjistíte, že těmto kritériím vyhovuje hotel Corinthia, který je vhodný k ubytování rodin. Budete mít blízko nejen do města, ale také na dlouhou oblázkovou pláž. Pláž je vyhovující i pro děti. Nudisté se mohou projít jeden kilometr, aby si užili svého speciálního místa. Ještě nedaleko narazíte na zátoky se štěrkem. V hotelu ochutnejte pestrý gastronomický jídelníček.

Pobřeží plné slunce

Slunečné krásné počasí si určitě užijete v Chorvatsku od června do září. Co vás nejvíc láká na Jadranu? Vydáte se na Istrii, do oblasti Kvarner nebo do Dalmácie? Rozhodování nebude jednoduché, pokud se tam vypravíte úplně poprvé. Vždyť lákadel je opravdová spousta. Možná vám pomůže přehled ubytování na: https://www.hrvaska.net/cz/hotely/, kde vám vybavení a poloha hotelu mohou hodně napovědět. Rozhoduje typ pláže a její vzdálenost od ubytovacího komplexu, dále služby v okolí, menu a styly pokojů. Někde disponují wellness centrem a pestrými sportovními aktivitami.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.