Vánoční Paříž pro zamilované

Chtěli byste svoji drahou polovičku něčím překvapit? Zaručeným úspěchem se může pochlubit vánoční zájezd do Paříže  pro zamilované. Vždyť co může být romantičtější než právě Paříž a ještě o Vánocích? Spousta cestovních kanceláří nabízí Vánoční romantické zájezdy do Paříže, kde si můžete projít ty nejslavnější místa a bydlet v přepychových hotelích.

Proč jet na Vánoce do Paříže?

Jako všechna velká Evropská města tak i Paříž, nabízí o Vánocích překrásně nazdobené ulice, tradiční hudbu a podobně. Paříž láká odpradávna pro svoji příjemnou atmosféru překrásné památky a samozřejmě nejslavnější romantická místa na světě. Toto město patřilo od středověku mezi Evropskou smetánku a kolébku vzdělanosti a tak je tomu i dnes.

Nejslavnější místa v Paříži

V Paříži je spousta míst, která byste měli s partnerem určitě navštívit, příkladem je třeba katedrála Notre-Dame. V této katedrále byl Napoleon korunován na císaře, odehrává se zde i příběh zvoníka od matky boží, což je sám osobě velice romantický příběh, který obletěl celý svět. Do této katedrály se vejde neskutečných devět tisíc lidí a stavěla se 182 let.

Louvre. Ani tento skvost byste neměli nechat bez povšimnutí, protože právě zde je shromažďováno všechno umění světa a naleznete zde mnohem více než jen Monu Lisu.

Jak takové víkendy pro zamilované probíhají?

Nutno říci, že vše se samozřejmě odvíjí od ceny. Většina organizovaných pobytů zahrnuje cestu autobusem do Paříže, následné prohlídky nejslavnějších míst a ubytování v hotelích (možná teď před Vánoci narazíte na zajímavý last minute pobyt). Kvalita a druh stravy záleží opět na tom, kolik jste si zaplatili. Pokud se chcete vydat do Paříže na vlastní pěst, zkuste vyhledat lacné letenky. Zejména z Prahy je velká konkurence a dají se sehnat zpáteční letenky Paříž pod 2 tisíce.

Na romantických zájezdech pro dva vás cestovní agentura samozřejmě vyveze na nejslavnější romantická místa jako je Eiffelova Věž. Vstupy si většinou musíte zaplatit samy, protože nejsou v ceně, takže s tímto je potřeba počítat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky, Zájezdy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Vánoční Paříž pro zamilované

  1. huhálova aneta napsal:

    hele my jsme tam byli a bylo to tam super;))

Komentáře nejsou povoleny.