Vydejte se na last minute do Turecka: Letovisko Antalya vás nadchne

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Přestože se léto pomalu chýlí ke konci, stále se mezi vámi najde mnoho těch, kteří si teprve vybírají, kam pojedou na dovolenou. Měsíc září je charakteristický nižšími cenami i volnějšími ubytovacími kapacitami.  Můžete využít nabídky na last minute do Turecka a navštívit tuto nádhernou a rozmanitou zemi. Ideálním místem pro pobyt je letovisko Antalya.

Antalaya: letovisko, kde si užijete sluníčka, pláží i výletů do hor

Letovisko Antalya se nachází v jihozápadní části Turecka. Z jedné strany jej obklopuje Středozemní moře, na druhé straně pak dominuje pohoří Taurus. Užívat si tak zde můžete nejen sluníčka, pláží a koupání v průzračném moři, Antalya je skvělým místem také pro výlety do hor. V horách poznáte pravou krásu turecké přírody a její neuvěřitelnou rozmanitost.

Pokud hodláte navštívit letovisko Antalya, pak zvolte last minute, které nabízí CK Akvila. Díky její nabídce prožijete dovolenou v Turecku levně, avšak nikoliv na úkor luxusu a pohodlí. Budete ubytováni v moderních hotelech, kde se o vás budou starat příjemný personál.

Antalya – základní informace

Antalya je město na pobřeží Středozemního moře. Nachází se v oblasti zvané Turecká riviéra. Obývá jej přibližně jeden milion obyvatel. Patří do TOP 3 nejnavštěvovanějších měst na světě. Kolem 300 dnů v roce je slunečných, takže máte prakticky jistotu, že budete mít hezké počasí na vaší dovolené. Ceny v obchodech a restauracích jsou podobné jako u nás.

Pro rodiny s dětmi i mladou generaci

Letovisko Antalya je vhodné prakticky pro každého. Je ideálním místem pro dovolenou rodin s dětmi, spoustu zážitků si odtud odvezou i mladí lidé, kteří k příjemnému prožití potřebují trochu adrenalinu, sportovního a kulturního vyžití. V letovisku se dají provozovat všemožné vodní sporty a turistika. Pro odpočinek pak slouží mnoho pláží, které jsou rozprostřeny v bezprostřední blízkosti hotelových komplexů.

Vydejte se na last minute do Turecka, třeba právě do letoviska Antalya. Rozhodně nebudete litovat. CK Akvila nabízí akční nabídky na pobytové zájezdy, díky nimž vás vyjde dovolená levněji než kdy předtím. Více informací najdete přímo na webových stránkách cestovní kanceláře, tedy na adrese akvila.cz.

Užijte si na závěr léta skvělou dovolenou, na niž budete dlouho a rádi vzpomínat.

View Larger Map

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.