Využijte ještě chladného počasí. Užijte si zimní dovolenou v Krušných horách

Přestože jarní období začíná oficiálně 21. března, neznamená to, že si nemůžete ještě užít pobyt v některém horském areálu. V současné době jsou v lyžařských střediscích upravené sjezdovky i běžkařské tratě. Co tak vyrazit do Krušných hor, které se táhnou podél českoněmecké hranice? V následujících řádcích vám prozradíme, na co se můžete těšit.

ubytování v Krušných horách

V první řadě je nezbytné vyřešit ubytování v Krušných horách. Existuje celá řada rekreačních středisek, kde najdete klid i aktivní odpočinek. Záleží na tom, co od ubytování očekáváte. Zatímco někdo preferuje horské chaty, někdo zase potřebuje i wellness služby. Zimní pobyty ještě zdaleka nekončí.

Krušné hory jsou jedny z nejzajímavějších v České republice

Krušné hory jsou protkané turistickými trasami a cyklostezkami, takže na své si přijdete i během ostatních ročních období. Zimní dovolená v Krušných horách však má ojedinělé kouzlo. Všudypřítomný sníh na vás dýchne pravou atmosféru tohoto pohoří.

Ubytovat se můžete v historickém centru některého z měst, například nedaleké jsou Karlovy Vary proslulé lázeňstvím jako takovým. Zapomenout nesmíme ani na Jáchymov, Teplice, Abertamy či Boží Dar.

Zimní pobyt ocení především sportovci

V případě, že mezi vaše koníčky patří zimní sporty, Krušné hory jsou pro vás jako stvořené. Užijete si lyžování a snowboarding, vyrazte na nějakou zajímavou túru a zdolejte jeden z vrcholů těchto hor, odkud se vám otevře nádherný výhled. V zimním období si přijdete na své ve ski areálu Klínovec, který je ideální i pro děti, začátečníky i pokročilé.

Objednejte si vhodné ubytování přes stránku Hotel.cz a vyrazte na zimní dovolenou, která pro vás bude mít skvělý přínos. Budete nadmíru spokojení s prostředím. Krušné hory mají nevšední kouzlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Destinace se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.